Вітаємо на сайті


Головою Криворізької міської профспілкової організації Дніпропетровської області сьогодні 19.07.11р. відправлена поштою скарга призиденту України та генеральному прокурору України на бездіяльність посадових осіб прокуратури Дзержинського району м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.

ПРЕЗИДЕНТУ УКРАЇНИ
В. Ф. Януковичу

Генеральному прокурору України

СКАРГА
про бездіяльність посадових осіб прокуратури
Дзержинського району м. Кривого Рогу

Шановний Віктор Федорович, знову вимушені звернутись до Вас як до гаранта Конституції і останньої інстанції в нашій державі. Також звертаюсь до Вас як голова міської організації профспілки ВПП НВФ міста Кривого Рогу, тому що всі наші звернення до прокуратури Дзержинського району м. Кривого Рогу не дають жодних результатів. Складається враження, що прокуратура сама немічна організація в державі, не спроможна зробити розслідування, дізнання, самостійних висновків, щодо порушення законів та винесення постанов. Також виходить, що взагалі відповіді прокуратури, (які направляються профспілковій організації та робітникам підприємства) складаються зовсім не посадовими особами прокуратури і не в прокуратурі, а посадовими особами на підприємстві ПАТ «АМКР», комунального закладу швидкої допомоги, а тільки підписуються посадовими особами прокуратури. Посадовцями прокуратури в супереч вимогам п. 4 ст. 6 Закону України «Про прокуратуру» та ст. ст. 97 КПК – не було прийнято жодних заходів для перевірки даних, викладених в повідомленні, навіть в частині ознайомлення зі змістом останнього та не вжито жодних заходів впливу навіть за фактами дослідження фактів порушеннях вимог Закону. Для прикладу можно взяти звернення профкому ППО ВП НВФ ВАТ «АМКР» від 30.05.2010р. на Ваше ім’я, та генеральному прокурору, після чого було зроблено спробу проведення комісійного розбору скарг профспілкової організації інспекцією праці м. Кривого Рогу під керівництвом Паламарчука Л. М. Єдине що свідчить про проведення комісії – це протокол засідання цієї комісії (яке відбулося 17.06.2010р.) на якому було договорено про подальший розгляд скарг та документів, які голова профкому Гапон С. Г. пообіцяв надати до інспекції праці. Після надання документів – ніхто не займався їх розглядом в присутності голови профкому ППО ВП НВФ ВАТ «АМКР» як було домовлено, а було заявлено про відсутність часу та нехватку робітників інспекції, що свідчить про небажання розібратись з порушеннями законодавства , або про прикриття бездіяльності та зловживань адміністрації підприємств посадовими особами як інспекції праці так і прокуратури. Не розібравшись, не зробивши висновків, не спілкуючись та не узгоджуючи з головою профкому інспекція праці по криворізькому регіону надала відповідь по інстанції посилаючись на протокол засідання комісії від 17.06.2010р. в якому нема ніяких доказів. В подальшому працівники прокуратури також посилаються на цей же протокол та надають відповідь, що порушень законодавства нема. Постає питання чи читають державні посадовці в загалі, що їм пишуть, чи може вони впевненні в своїй безкарності та недосяжності?

Також вважаю за необхідність вказати на відповідь прокуратури по скарзі члена профкому ППО ВП НВФ ВАТ «АМКР» Лоїка С. В. (виконуючого обов’язки профспілкового організатора цеху сортового скла ПАТ «АМКР»). В відповіді прокуратури зазначено, що питання з яким Лоїк С. В. звернувся до прокуратури може бути оскаржені до суду тому це компетенція суду і з себе зняли всяку відповідальність. З відповіді прокуратури чітко видно, що ніхто з працівників прокуратури не розглядав цю справу, а скористались відпискою адміністрації, яку навіть не провірили. Відповідь прокуратури не відповідає навіть дійсності. В своїй відповіді прокурор сповіщає, шо встановлено про надані відповіді пані Бабенко Т. А. «своєчасно та були направлені з повідомленням, які пролежали на поштовому відділенні № 95». Це при тому, що у Лоїка С. В. поштове відділення не № 95, а № 81, з якого взято Лоїком С. В. довідку про те, що на імя Лоїка С. В. не було вказаного листа прокуратури, крім одного листа за № 1190 від 14.12.2010р. При тому, що запит був про 5 листів. Це ще раз свідчить про те, що прокуратура не бажає виконувати свої обовязки по відношенню до скарг незалежної профспілки, хоча могли надати копії відповідей, якщо вони дійсно були.

Скарга до прокуратури голови профкому ППО ВП НВФ ВАТ «АМКР» Гапон С. Г. про перешкоджання його профспілковій діяльності головою профкому ППО ПМГУ ВАТ «АМКР» коксохімічного виробництва Немченко О. О. та погрози на його адресу не була розглянута по суті. Навпаки працівники міліції та прокуратури умисно не вбачають протидії профспілковій організації, а звернули на незрозумілий чоловічий конфлікт (що це таке??), що свідчить про захист правоохоронних органів інтересів більшої по кількості профспілкової організації, яка не бажає мати конкурентів в своїй діяльності при цьому порушуючи права громадян України – робітників ПАТ «АМКР» на волевиявлення вибору профспілки на свій погляд згідно ст. 36 КОНСТИТУЦІЇ України вдається навіть до погроз (кримінального злочину).

Виходить в Україні нема демократії, нема можливості мати свою думку та погляд, а залишилась «добра» стара тоталітарна система яка й сьогодні робить одну загальну справу «держати рабів в покорі, та експлуатувати за копійки, збагачуючи верхівку суспільства» при цьому можна навіть порушувати КК України.

Адміністрація комунального закладу швидкої допомоги також всіма засобами перешкоджає профспілковій діяльності первинній організації нашої профспілки. Після скарги до Дзержинської прокуратури міському довго прийшлось чекати відповіді, яка не вирішила проблеми порушення законодавства України на комунальному закладі швидкої допомоги. Необхідно наголосити, що всі надумані причини на які посилається головний лікар Малишко Н. Ю. не відповідають законодавству України, на жаль працівники прокуратури не вникали в проблеми які існують в КЗ «МСШМД», скористались наданою відпискою адміністрації. А профспілкова організація по цей день не отримує профспілкові внески, кошти на культмасові та спортивні заходи згідно законодавства України, не надано ні одного документу який запрошував голова ППО ВП НВФ «МСШМД» Ткачук В. Ф., але на томність адміністрація підбурює працівників підстанції швидкої допомоги протидіяти голові незалежної профспілки. І так по всім питанням де б не виникало порушення законодавства нема реагування та висновку і приписів з боку прокуратури.

Другими словами прокуратура також проти існування незалежних профспілок які піднімають багато питань по приведенню життя громадян згідно норм законодавства України.

Беручи до уваги вище перераховані випадки та відповіді працівників прокуратури складається враження, що посадовці прокуратури не компетентні, самостійно не можуть робити аналізу порушень законодавства та висновків про наявності порушень, а відправляють завжди до суду, знаючи що через суди ці проблеми будуть вирішуватись роками, що ми уже маємо за приклад з 7 судових справ які розглядаються більше 2-х років і тільки одна вирішилась на теперішній час (наш позов був задоволений), а одна зникла в архів з невідомих причин (який це захист?).

Ураховуючи викладене, ми

ПРОСИМО:

1. Надати пояснення про права та обов’язки працівників прокуратури відносно контролю за виконанням законів України згідно ст. 4, 6 Закону України про прокуратуру;
2. Зробити перевірку викладених фактів та дати правову оцінку діяльності прокуратури Дзержинського району м. Кривого Рогу Дніпропетровської області (при проведенні перевірки просимо залучити представника профспілки ВП НВФ);
3. Захистити права та інтереси працівників (членів профспілки ВП НВФ) комунального закладу швидкої допомоги ПАТ «АМКР».

Додаток: Звернення до адміністрацій та прокуратури і їхні відповіді – 12 арк.

З пошаною,
Голова міськкому ВП НВФ м. Кривого Рогу С. Г. Гапон

Оставить комментарий

Статью разместил:

  Сергей Струков   Сергей Струков

Наши именинники

Клименко Анастасия Анатольевна

Клименко Анастасия Анатольевна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электромонтёра, предцехкома ТЕЦ Клименко Анастасию Анатол[...]
Гапон Максим Сергеевич

Гапон Максим Сергеевич

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет заместителя председателя профкома по социальным вопросам Г[...]
Петраков Вячеслав Владимирович

Петраков Вячеслав Владимирович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет слесаря-ремонтника, председателя цехового комитета СПЦ-1 [...]
Лукьянов Александр Викторович

Лукьянов Александр Викторович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет оператора, (газовая резка), предцехкома, МНЛЗ, КЦ (конвер[...]
Гинцар Елена Леонидовна

Гинцар Елена Леонидовна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет секретаря профкома, Гинцар Елену Леонидовну с днём рождени[...]

Городские новости

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області розпочато та розслідувано кримінальне провадження відносно сл[...]
КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

Переможне золото привезла до Кривого Рогу 16-річна спортсменка з кіокушин-карате Ілона Аратовська. [...]
"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Пока Лакшми Миттал наслаждается в Лондоне благами цивилизации, на одном из его предприятий, в Криво[...]
Последствия рекордного штрафа АрселорМиттал Кривой Рог для прокурора – ГПУ наградило, анонимные «доброжелатели» рассылают жалобы!
Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

18 октября в Днепропетровском апелляционном хозяйственном суде состоялось заседание, на котором пр[...]
Мы в Facebook
Архивы
Метки
ArcelorMittal Акции протеста АрселорМиттал АрселорМиттал Кривой рог Верховна Рада Гонзало Уркихо Закон Коллективный договор Конфликт Маршрутки Кривой Рог Независимые профсоюзы Независимый профсоюз Кривой Рог Оздоровление Оппозиция Отпуск Охрана труда Пенсионная реформа на Украине Права Права Бригадира Права человека на АрселорМиттал Права членов бригады Профком Профсоюзы Реорганизация на ArcelorMittal Реструктуризация АрселорМиттал Кривой Рог Ринат Старков Санатории Снегоборьба Сокращение Суд Требования к Верховной Раде Требования профсоюзов Трудовое законодательство Увольнение с работы Уніан Цена на проезд в маршрутках Кривого Рога поднялась до 3 гривен Электроэнергия безработица пенсии пенсионная реформа пенсионная система реструктуризация на АрслорМиттал Кривой Рог сокращение рабочих цена проезда в Кривом Роге центры занятости
Поиск

This movie requires Flash Player 9

Зараз на сайті

Пользователей онлайн:

Users: 2 Guests, 1 робот