Вітаємо на сайті


вовкПісля виключення з членів ППО Всеукраїнської профспілки НВФ Пащенко К. М., Толмаченко М. М.(Про що було вказано на сайті), вказані виключенці почали зваблювати членів профспілки та голів цехових профспілкових організацій на перехід до іншої профспілки (ППО КМППП ПАТ «АМКР») під керівництвом Галинського Є. М. з якими можливо заздалегідь домовились про вступ до цієї профспілкової організації за умовою, що їх виберуть до складу профкому. З метою увійти до складу профкому профспілки під керівництвом Галинського Є. М. виключенці використовують неправдиву інформацію про свій утиск, як поборників справедливості та прозорості.

Тому, профком ППО ВП НВФ ПАТ «АМКР» вимушений дати пояснення на сайті профспілкової організації і нагадати всім членам профспілки про те, що Галинський Є. М. та Семенчук В. С. були колись членами виборних органів нашої профорганізації і були своєчасно виключені з Всеукраїнської профспілки НВФ також за порушення Статутних вимог, а саме: за кількаразове викриття у фінансових порушеннях із профспілковими коштами, за що й був Галинський Є. М. перед виключенням позбавлений постановою профкому права навіть передавати кошти членам профспілки. Про це вже була публікація на сайті.

Також, необхідно згадати про несвоєчасну сплату фінансово-поворотної допомоги вказаними господами, та ще той факт, що Галинський Є. М. будучи лідером іншої первинної профспілкової організації по цей день причетний до неповернених первинної профспілкової організації ВП НВФ повернено-фінансових допоміг на суму близько 5000 грн.
Тепер вказані виключенці-«постраждалі» приєднались до тих, кого не так давно самі виключали з профспілки, що вірно для прислів’я «свій свояка бачить здалеку», бо й самі ще не повернули профспілці кошти з повернено-фінансової допомоги.

Тому, профком мусить застерегти всіх членів профспілки не піддаватись умовлянням вище вказаних виключенців – порушників Статуту ВП НВФ, не довіряти тим, хто хотів мати неправедні кошти, які вимагались від голови профкому, а саме оплату своїх громадських обов’язків, заявивши конкретно на профкомі: «ми без грошей робити не будемо» та заблокувавши роботу профкому.

Незрозуміло, як такі члени профкому можуть вимагати прозорість і інформацію про справи профкому та своє бажання контролювати кожен крок голови профкому, при цьому не працюючи належним чином згідно Статуту, в той час, коли інші члени профкому працювали та працюють по сей час і яким не треба нічого пояснювати, бо вони живуть справами профспілки і не підіймають ніколи питання про необхідність оплати їхньої праці, яка фактично є їх громадським обов’язком і оплата в контексті заробітної плати законодавством взагалі за виконання громадських обов’язків в профспілковій організації не передбачена.
До речі, стосовно заохочень за виконання громадських обов’язків в профспілці та пільг які надаються членам профспілки, «ображені» – виключенці мали не менше чим інші члени профспілки.

Профком просить всіх членів первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки НВФ ПАТ «АМКР» не сумніватись в тому, що Всеукраїнська профспілка НВФ працювала та працює по захисту прав працівників згідно Статуту і розширяє свої лави на ПАТ «АМКР», активісти первинної профспілкової організації ПАТ «АМКР» допомагають Криворізькій міській організації Всеукраїнської профспілки НВФ розбудовувати профспілкову організацію на підприємствах Криворіжжя та за межами міста Кривого Рогу.

Стосовно тих кого уже умовили вийти з ВП НВФ шляхом нашіптування (ми маємо право так заявити, бо при розгляді претензій, які висували виключені з профспілки Пащенко К. М., Толмаченко М. М., до голови профкому, ніхто з голів цехкомів не розділив їх претензії і вимоги про оплату їхньої праці в контексті заробітної плати), профком пропонує, переглянути своє рішення про вихід з лав нашої профспілки і якщо зрозумієте те, що Вас ошукали, Ви маєте можливість поновити своє перебування в лавах нашої профспілки навіть з можливим поновленням профспілкового стажу за постановою профкому. Та якщо у кого є питання з цього приводу, голова профкому, члени профкому, або голови цехкомів можуть надати Вам додаткові пояснення.

Профком пропонує розглянути уважно і зрозуміти те, що Ви втрачаєте вийшовши з лав Всеукраїнської профспілки НВФ та те, що будете мати пішовши слідом за виключенцями з Всеукраїнської профспілки НВФ Пащенко К. М., Толмаченко М. М., до речі, до таких же виключенців Галинського Є. М. та Семенчука В. С.
І подумайте про те, що Ви їм потрібні тільки для того, щоб стати членами профкому в іншій профспілці для здійснення своєї мети про отримання фінансових коштів за рахунок коштів вже другої профспілкової організації, тобто за Ваш рахунок?

Профком ППО ВП НВФ ПАТ “АМКР”

Оставить комментарий

Статью разместил:

  Сергей Струков   Сергей Струков

Наши именинники

Клименко Анастасия Анатольевна

Клименко Анастасия Анатольевна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электромонтёра, предцехкома ТЕЦ Клименко Анастасию Анатол[...]
Гапон Максим Сергеевич

Гапон Максим Сергеевич

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет заместителя председателя профкома по социальным вопросам Г[...]
Петраков Вячеслав Владимирович

Петраков Вячеслав Владимирович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет слесаря-ремонтника, председателя цехового комитета СПЦ-1 [...]
Лукьянов Александр Викторович

Лукьянов Александр Викторович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет оператора, (газовая резка), предцехкома, МНЛЗ, КЦ (конвер[...]
Гинцар Елена Леонидовна

Гинцар Елена Леонидовна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет секретаря профкома, Гинцар Елену Леонидовну с днём рождени[...]

Городские новости

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області розпочато та розслідувано кримінальне провадження відносно сл[...]
КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

Переможне золото привезла до Кривого Рогу 16-річна спортсменка з кіокушин-карате Ілона Аратовська. [...]
"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Пока Лакшми Миттал наслаждается в Лондоне благами цивилизации, на одном из его предприятий, в Криво[...]
Последствия рекордного штрафа АрселорМиттал Кривой Рог для прокурора – ГПУ наградило, анонимные «доброжелатели» рассылают жалобы!
Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

18 октября в Днепропетровском апелляционном хозяйственном суде состоялось заседание, на котором пр[...]
Мы в Facebook
Архивы
Метки
ArcelorMittal Акции протеста АрселорМиттал АрселорМиттал Кривой рог Верховна Рада Гонзало Уркихо Закон Коллективный договор Конфликт Маршрутки Кривой Рог Независимые профсоюзы Независимый профсоюз Кривой Рог Оздоровление Оппозиция Отпуск Охрана труда Пенсионная реформа на Украине Права Права Бригадира Права человека на АрселорМиттал Права членов бригады Профком Профсоюзы Реорганизация на ArcelorMittal Реструктуризация АрселорМиттал Кривой Рог Ринат Старков Санатории Снегоборьба Сокращение Суд Требования к Верховной Раде Требования профсоюзов Трудовое законодательство Увольнение с работы Уніан Цена на проезд в маршрутках Кривого Рога поднялась до 3 гривен Электроэнергия безработица пенсии пенсионная реформа пенсионная система реструктуризация на АрслорМиттал Кривой Рог сокращение рабочих цена проезда в Кривом Роге центры занятости
Поиск

This movie requires Flash Player 9

Зараз на сайті

Пользователей онлайн:

Users: 4 Guests