Вітаємо на сайті


На тіх підприємствах де є систематичні порушення прав робітників та законодавства України з боку роботодавця, робітники з метою захисту своїх прав створюють незалежні профспілкові організації. Не секрет, що багато нарікань є у мешканців міста Кривого Рогу Дніпропетровскої області до роботи “швидкої” медичної допомоги. Не так давно на цьому дуже відповідальному підприємстві була сворена незалежна профспілкова організація, чим дуже було схвильовоно керівництво цього комунального закладу. Та недаремно,актівісти незалежної профспілки піднімають дуже важливі питання, які треба було вирішувати керівництву вже давно, але чи не було бажання працювати у керівництва, чи може з інших “поважних” причин – незрозуміло.
Незалежній профспілковій організації до останього часу незрозуміло безвідповідальне ставлення до своїх обовязків керівників адміністрації КЗ “Криворізької станції швидкої медичної допомоги”.
Голова первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів КЗ “МСШМД” Ткачук В. Ф. попросив нашу первину організацію розмістити на нашому сайті інформацію про колективне звернення водіів швидкої допомоги у різні інстанції для вирішення невідкладних питань, які керевництво комунального закладу не вирішують. Тому, ураховуючи важливість питань піднімаємих первинною профспілковою організацією, ми нижче публікуємо витяг з колективного звернення робітників КЗ “МСШМД” ознайомившись з яким кожен громаданин України зрозуміє ставлення керівництва швидкої допомоги до мешканців та робітників міста Кривого Рогу і чому іноді вчасно не приїджає швидка допомога.

“Президенту України Януковичу Віктору Федоровичу
01220, м. Київ, вул. Банкова 11

Прем’єр міністру України Азарову Миколі Яновичу
01008 м. Київ, вул. Груїиевського 12/2

Голові Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Вілкулу Олександру Юріевичу
49004 м. Дніпропетровськ, проспект Кірова 1

Прокурору Дніпропетровської області Марчук Наталії Василівні
49044 м. Дніпропетровськ, проспект Карла Маркса 38

Головному лікарю КЗ«КСШМД»ДОР» Бійовський Анатолію Михайловичу
50051 м. Кривий Ріг, вул. Нікопольське шосе 8

«Критична точка» 03148 м. Київ, вул. Героїв Космосу 4

від: Голови ППО ВПП НВФ КЗ«КСШМД» Ткачук Василя Федоровича
50001 м. Кривий Ріг вул. Валявко буд 67 моб. Тел.: 0977366459

Ми, ті що підписалися нижче, водії санітарних автомобілів виїзних бригад «швидкої медичної допомоги» Комунального Закладу «Криворізької станції швидкої медичної допомоги» Дніпропетровської обласної Ради» м. Кривого Рогу, доводимо до Вашого відома, що протягом багатьох років в результаті некомпетентного керівництва комунального закладу значно погіршені умови праці, а саме:
1. а), технічний стан, технічне обслуговування га ремонт санітарних автомобілів «швидкої медичної допомоги». Відсутня інфраструкту ра автотранспорту, (автобаза, ліквідована ремонтна база), що не припустимо, при роботі оперативного транспорту в екстремальних умовах санітарних автомобілів «швидкої медичної допомоги»;
б), в комунальному закладі повністю відсутні автомеханіки по випуску автомобілів на лінію;
в), фактично на багатьох підстанціях відсутні елементарні умови для огляду і перевірки технічного стану автомобілів перед виїздом на лінію;
г). на підстанціях № 6; № 7, керівництво комунального закладу зруйнувало естакади (зроблені за рахунок водіїв) для огляду і перевірки технічного стану автомобілів;
д). автомобілі практично виїздять на лінію без належного огляду і перевірки технічного стану.
2. а). Автомобілі обслуговує і ремонтує неспеціалізований автосервіс. Нерегулярне технічне обслуговування і не в повному обсязі, неякісний ремонт автомобілів призводить до накопичення поломок і виходу автомобіля із ладу, та на довгий час його простою.
б), відсутня система заявочного ремонту, а існуюча планово-попереджувальна не відповідає вимогам оперативної, цілодобової експлуатації в екстремальних умовах санітарних автомобілів «швидкої медичної допомоги»;
в), відсутні передбачені резервні (підмінні) санітарні автомобілі на випадок поломки автомобіля на лінії, технічного обслуговування або ремонту.
3. Практично всі автомобілі комунального закладу не відповідають вимогам законодавства України, (це вантажні цілісно-металеві автомобілі, переобладнані малими підприємствами, не сертифіковані, як санітарний автомобіль «швидка медична допомога»), що є небезпечним як для медичного персоналу, так для хворих і потерпілих.
4. а). На теперішній час в комунальному закладі м. Кривого Рогу практично всі автомобілі відходили передбачений ресурс, (4 роки 5 місяців) згідно законодавства, а деякі відслужили 2-2,5 строки, і експлуатувати такі автомобілі небезпечно.
б). На підстанціях комунального закладу відсутні умови для зовнішнього миття автомобілів.
в). На багатьох підстанціях відсутні бокси для стоянки автомобілів, а ті що є, потребують капітального ремонту.
5. а). На багатьох підстанціях соціально-побутові умови не відповідають санітарно- гігієнічним нормам при 12 годинному режимі роботи водіїв санітарних автомобілів «швидкої медичної допомоги». (Відсутні спеціалізовані приміщення для: перевдягання, прийому їжі, відпочинку, шоферська, психоемоційноїрозгрузки, відпочинку).
б). На протязі багатьох років водії, що працюють з асоціальними хворими людьми, інфекційними хворими не отримують за встановленими нормами засоби захисту, миючі засоби.
в). На багатьох підстанціях відсутні (душові кабіни), для підтримання гігієнічних норм працівників,.
г). Відсутні кондиціонери на підстанціях.
6). Оплата праці водіїв здійснюється з порушенням норм законодавства України, а
саме:
а), не виплачується десятиліттями матеріальна допомога на оздоровлення.
б), не оплачується водіям виконана робота санітара (переноска хворих, постраждалих, інфекційних).
в), не оплачується виконана робота водіями (зовнішнє миття автомобілів).
г). не оплачується виконана робота водіїв понад місячну норму робочого часу, (робота у вихідний день) згідно ст.ст. 72; 107. КЗпП України.
д). при прийнятті на роботу водія першого класу, адміністрація безпідставно знімає перший клас водія і знижує до третього класу водія.
е). час простою автомобіля не з вини водія, а з некомпетентності і неорганізованості адміністрації, комунальний заклад водіям оплачує 2/3 тарифної ставки водія, порушуючи право водіїв на належну заробітну плату, згідно законодавства України.
З 01.01.2012 року в умовах «пілотного проекту медичної реформи в рамках роботи економічних реформ і програми національного плану», значно розширено район обслуговування за комунальним закладом м. Кривого Рогу, деякі селища віддалені від міста до 70км, що ще більше ускладнює ситуацію з автотранспортом.
На протязі всього часу існування «Станції швидкої медичної допомоги» і по теперішній час, знаходження автотранспорту в повній залежності від керування медичною адміністрацією призвело до втрати ремонтної бази та занепаду інфраструктури подібної до автобази.
Відсутні: юридичний статус як автобази; інфраструктури автотранспорту (автобаза, ремонтна база), яка відповідала б за безпечну роботу автотранспорту.
На наші звернення адміністрація комунального закладу не реагує.
Ці недоліки ми розцінюємо як наслідок не професійної системи керування, адміністрацію комунального закладу і небажання вирішувати складні питання законим шляхом.
Тому просимо Вас допомогти нам навести лад в роботі автотранспорту Комунального Закладу «Криворізької станції швидкої медичної допомоги» Дніпропетровської обласної Ради» м. Кривого Рогу.

Голова ППО ВПП НВФ КЗ«КСШМД» Ткачук В.Ф”

Нижче цього звернення ще піписи 117 водіїв санітарних автомобілів виїзних бригад швидкої допомоги.

Оставить комментарий

Статью разместил:

  admin   admin

Наши именинники

Высоцкий Руслан Владимирович

Высоцкий Руслан Владимирович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электрогазосварщика, предцехкома УКТРО ГОКа Высоцкого [...]
Романов Сергей Васильевич

Романов Сергей Васильевич

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет машиниста ЖД крана, предцехкома ЦРПС Романова Сергея Васил[...]
Копнинская-Петриченко Юлия Петровна

Копнинская-Петриченко Юлия Петровна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет заместителя председателя Всеукраинского профсоюза работник[...]
Иванова Алёна Александровна

Иванова Алёна Александровна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет машиниста крана, заместителя председателя цехового комитет[...]
Яцун Сергей Викторович

Яцун Сергей Викторович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электромонтёра, предцехкома, КХП Яцун Сергея Викторовича[...]

Городские новости

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області розпочато та розслідувано кримінальне провадження відносно сл[...]
КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

Переможне золото привезла до Кривого Рогу 16-річна спортсменка з кіокушин-карате Ілона Аратовська. [...]
"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Пока Лакшми Миттал наслаждается в Лондоне благами цивилизации, на одном из его предприятий, в Криво[...]
Последствия рекордного штрафа АрселорМиттал Кривой Рог для прокурора – ГПУ наградило, анонимные «доброжелатели» рассылают жалобы!
Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

18 октября в Днепропетровском апелляционном хозяйственном суде состоялось заседание, на котором пр[...]
Мы в Facebook
Архивы
Метки
ArcelorMittal Акции протеста АрселорМиттал АрселорМиттал Кривой рог Верховна Рада Гонзало Уркихо Закон Коллективный договор Конфликт Маршрутки Кривой Рог Независимые профсоюзы Независимый профсоюз Кривой Рог Оздоровление Оппозиция Отпуск Охрана труда Пенсионная реформа на Украине Права Права Бригадира Права человека на АрселорМиттал Права членов бригады Профком Профсоюзы Реорганизация на ArcelorMittal Реструктуризация АрселорМиттал Кривой Рог Ринат Старков Санатории Снегоборьба Сокращение Суд Требования к Верховной Раде Требования профсоюзов Трудовое законодательство Увольнение с работы Уніан Цена на проезд в маршрутках Кривого Рога поднялась до 3 гривен Электроэнергия безработица пенсии пенсионная реформа пенсионная система реструктуризация на АрслорМиттал Кривой Рог сокращение рабочих цена проезда в Кривом Роге центры занятости
Поиск

This movie requires Flash Player 9

Зараз на сайті

Пользователей онлайн:

Users: 2 Guests, 2 Bots