Вітаємо на сайті


Працівники ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» направили колективні відкриті звернення від 30.07.2013р. з 126 підписами в яких просять керівника Центрального комітету ПМГУ Казаченко В. І. зобов’язати голову профкому ППО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Бобченко Ю. В. додержуватися принципів рівності профспілкових організацій різних профспілок, які діють на підприємстві ПАТ «АМКР» та справедливості у взаємовідносинах між ними не залежно від приналежності їх до тієї чи іншої профспілкової організації.
Працівники, які є членами незалежної профспілкової організації дізнались про те, що профком незалежної профспілкової організації на протязі тривалого часу не до отримував фінансові кошти для придбання санаторних путівок – приблизно в 4 рази менше чим виділив власник підприємства з розрахунку на одного працівника по причині несправедливого розподілу цих коштів профкомом ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».
В зв’язку з цим виникло багато запитань. Де ж ділись не отримані незалежною профспілковою організацією кошти? Чи використали керівники профкому ПМГУ ці незаконно привласнені кошти для блага працівників підприємства – членів ПМГУ, чи може взагалі привласнили їх собі? Чи зможе на сей час неупереджено керівник ЦК ПМГУ Казаченко В. І. мирно та справедливо розв’язати конфлікт між працівниками та профспілками ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»? Чи можливо представники незалежної профспілки вимушені будуть звернутись до правоохоронних органів? Про це ми дізнаємось пізніше. А поки можемо вказати на те, що вказані колективні звернення працівників підприємства ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» керівник ЦК ПМГУ Казаченко В. І. повинен отримати наступного тижня і що в любому випадку працівники підприємства, які є членами незалежної профспілки, на протязі тривалого часу мали менше можливості на придбання санаторних путівок чим працівники підприємства, які є членами ПМГУ.
Публікуємо тексти відкритих листів членів трудового колективу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в адрес голови ЦК ПМГУ Казаченко В. І.:

«Шановний Володимир Іванович, змушені звернутися до Вас з причини не справедливих і можливо умисних дій профкому первинної профспілкової організації профспілки трудящих металургійної та гірничодобувної промисловості України Публічного Акціонерного Товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» (надалі ППО ПМГУ) головою якого є Ю. В. Бобченко.
Ми, працівники Публічного Акціонерного Товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» (надалі ПАТ «АМКР») є членами первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів Публічного Акціонерного Товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» (надалі ППО НВФ).
На підприємстві ПАТ «АМКР» з 16 грудня 2005 року діє ППО НВФ, яка на підставі ст. 16 Закону України «Про професійні спілки та гарантії їх діяльності» має статус юридичної особи та внесена до Єдиного Державного Реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців за № 497032 серія ААА.
У розумінні ч. 3 ст. 36 Конституції України, ст. 2-1 КЗпП України, ст. 5, 10 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», ст. 3, 4 Закону України «Про колективні договори і угоди», Рішення Конституційного Суду України від 29.10.1998 р. № 14-рп/98 (справа про профспілки, що діють на підприємстві) професійні спілки, які діють на одному й тому ж підприємстві мають рівні права і є рівними перед законом.
Згідно діючого до 28.02.2013р. п. 6.1.5 колективного договору ПАТ «АМКР», власник зобов’язаний був перераховувати на розрахунковий рахунок профспілкового комітету підприємства щоквартально, але не пізніше 15-ти днів до початку кварталу, що випливає за звітним, фінансові кошти з метою своєчасної оплати вартості путівок на санаторно-курортне лікування в межах, виділених на ці цілі кошти. Ці вимоги п. 6.1.5 колективного договору, згідно вказаних вище норм законодавства України про рівність прав профспілкових організацій, зобов’язували власника ПАТ «АМКР» перераховувати на розрахункові рахунки всіх діючих профспілкових комітетів первинних профспілкових організацій підприємства, у тому числі і первинної організації Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів, вказані фінансові кошти.
Після отриманого від директора департаменту по персоналу ПАТ «АМКР» І. П. Ефімчук відповіді (вих. № 05-646 від 04.03.2013р.) на звернення нашої профспілкової організації на адресу генерального директора ПАТ «АМКР» (вих. № 13 від 18.02.2013р.) ми довідалися про те, що розрахунок коштів на оздоровлення одного працівника на 2013 рік буде проведений відповідними службами підприємства без участі в цьому представників ППО ПМГУ.
Вже після першого перерахування на рахунок ППО НВФ вказаних коштів на перший квартал 2013 р., нам стало відомо, що кошти, які перераховувалися на рахунок нашої профспілки в 2012 році були на 1000 грн. менше в розрахунку на одного працівника – члена нашої профспілкової організації, чим виділялось власником підприємства ППО ПМГУ для придбання санаторно-курортних путівок (згідно п. 6.1.5. колективного договору) для всіх працівників підприємства.
У зв’язку з вказаним, ми вважаємо, що протягом усього часу дії на підприємстві нашої профспілкової організації (а не тільки протягом 2012 року), кошти для придбання санаторно-курортних путівок ППО НВФ перераховувалися в меншому розмірі, чим виділялося власником, згідно обов’язкам власника за п. 6.1.5. колективного договору, працівникам підприємства в розрахунку на одного працівника.
Це стало можливим з тієї причини, що розрахунками виділення частки коштів для нашої профорганізації займався профком ППО ПМГУ і через що працівники підприємства, які входять до складу ППО НВФ не мали можливості оздоровлення в тому обсязі, який був встановлений власником та колективним договором. Вважаємо, що винним в цьому є профком ППО ПМГУ, якому власником перераховувались всі кошти на придбання санаторно-курортних путівок та якому було доручено робити розрахунки розмірів коштів і на ППО НВФ з розрахунку на одного працівника.
З метою з’ясування в повному обсязі розміру недоотриманих фінансових коштів на рахунок ППО НВФ, профком нашої профспілкової організації направляв запит № 46 від 10.04.2013 р. до профкому ППО ПМГУ з проханням надати розрахунки, виконані ним при розподілі між діючими на підприємстві ПАТ «АМКР» профспілковими організаціями сум фінансових коштів, виділених власником відповідно до п. 6.1.5. чинного колективного договору для придбання санаторно-курортних путівок за період з 2007 р. по 2012 р. включно.
Між тим, профком ППО ПМГУ відповіддю № ПК-392 від 07.05.2013 р. відмовив профкому ППО НВФ надати запитувану інформацію.
Далі, профком ППО НВФ направив звернення № 73 від 03.06.2013 р. до профкому ППО ПМГУ з проханням у добровільному порядку, до 17 червня 2013 р., перерахувати на рахунок ППО НПФ не донараховані фінансові кошти, які були виділені власником відповідно до п. 6.1.5. діючого колективного договору для придбання санаторно-курортних путівок для всіх працівників підприємства за період з 2007 р. по 2012 р. включно.
Відповіді на вказане звернення до теперішнього часу профком ППО НВФ не отримав.

Шановний Володимир Іванович!

Члени первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів Публічного Акціонерного Товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» звертаються до Вас з проханням втрутитися у вказану конфліктну ситуацію і прийняти всі можливі заходи для встановлення справедливості у взаємовідносинах між членами трудового колективу ПАТ «АМКР», які є членами різних профспілкових організацій.
Враховуючи те, що Ви є керівником Центрального комітету ПМГУ, просимо зобов’язати голову профкому ППО ПМГУ ПАТ «АМКР» Бобченко Ю. В. додержуватися принципів рівності профспілкових організацій різних профспілок, які діють на підприємстві ПАТ «АМКР» та справедливості у взаємовідносинах між ними, включаючи, в тому числі, і довіреному йому розподілі коштів на оздоровлення між членами трудового колективу підприємства – не залежно від приналежності їх до тієї чи іншої профспілкової організації.».

Далі, в зверненнях 126 підписів працівників ПАТ «АМКР».

Оставить комментарий

Статью разместил:

  Сергей Струков   Сергей Струков

Наши именинники

Клименко Анастасия Анатольевна

Клименко Анастасия Анатольевна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электромонтёра, предцехкома ТЕЦ Клименко Анастасию Анатол[...]
Гапон Максим Сергеевич

Гапон Максим Сергеевич

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет заместителя председателя профкома по социальным вопросам Г[...]
Петраков Вячеслав Владимирович

Петраков Вячеслав Владимирович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет слесаря-ремонтника, председателя цехового комитета СПЦ-1 [...]
Лукьянов Александр Викторович

Лукьянов Александр Викторович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет оператора, (газовая резка), предцехкома, МНЛЗ, КЦ (конвер[...]
Гинцар Елена Леонидовна

Гинцар Елена Леонидовна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет секретаря профкома, Гинцар Елену Леонидовну с днём рождени[...]

Городские новости

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області розпочато та розслідувано кримінальне провадження відносно сл[...]
КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

Переможне золото привезла до Кривого Рогу 16-річна спортсменка з кіокушин-карате Ілона Аратовська. [...]
"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Пока Лакшми Миттал наслаждается в Лондоне благами цивилизации, на одном из его предприятий, в Криво[...]
Последствия рекордного штрафа АрселорМиттал Кривой Рог для прокурора – ГПУ наградило, анонимные «доброжелатели» рассылают жалобы!
Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

18 октября в Днепропетровском апелляционном хозяйственном суде состоялось заседание, на котором пр[...]
Мы в Facebook
Архивы
Метки
ArcelorMittal Акции протеста АрселорМиттал АрселорМиттал Кривой рог Верховна Рада Гонзало Уркихо Закон Коллективный договор Конфликт Маршрутки Кривой Рог Независимые профсоюзы Независимый профсоюз Кривой Рог Оздоровление Оппозиция Отпуск Охрана труда Пенсионная реформа на Украине Права Права Бригадира Права человека на АрселорМиттал Права членов бригады Профком Профсоюзы Реорганизация на ArcelorMittal Реструктуризация АрселорМиттал Кривой Рог Ринат Старков Санатории Снегоборьба Сокращение Суд Требования к Верховной Раде Требования профсоюзов Трудовое законодательство Увольнение с работы Уніан Цена на проезд в маршрутках Кривого Рога поднялась до 3 гривен Электроэнергия безработица пенсии пенсионная реформа пенсионная система реструктуризация на АрслорМиттал Кривой Рог сокращение рабочих цена проезда в Кривом Роге центры занятости
Поиск

This movie requires Flash Player 9

Зараз на сайті

Пользователей онлайн:

Users: 6 Guests