Вітаємо на сайті


ухиленняМи писали вже про те, що розпорядженням Національної служби посередництва і примирення (надалі НСПП) від 17.02.2017 № 032-р зареєстровано колективний трудовий спір між найманими працівниками Управління залізничного транспорту гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області з 14.02.2017 і присвоєний йому реєстраційний номер 020-17/04-В.

Сторони колективного трудового спору (конфлікту), примирна комісія, трудовий арбітраж зобов’язані використати для врегулювання колективного трудового спору (конфлікту) всі можливості, не заборонені законодавством».
За порушення законодавства про колективні трудові спори (конфлікти) винні особи, а в даному випадку адміністрація підприємства, відповідно до статті 29 Закону несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законодавством.

Але, у зв’язку з порушенням адміністрацією ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» частини 2 статті 8 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», а саме ухиленням від утворення примирної комісії на виробничому рівні у триденний строк з моменту виникнення колективного трудового спору (конфлікту), представник уповноваженого органу найманих працівників Управління залізничного транспорту гірничого департаменту ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» голова первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» Гапон С. Г вимушений був повідомити відділення НСПП в Дніпропетровській області про ухилення сторони роботодавця від участі в примирних процедурах листом (вих. № 4 від 09.03.2017р.).

Далі, у зв’язку з тим, що сторона роботодавця ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» ухиляєтся від примирних процедур, у порушенні частини 1 та 2 статті 13 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», відділення НСПП в Дніпропетровській області направило лист № 06-02/02-09/08 від 14.03.2017 до роботодавця «про порушення чинного законодавства» з пропозицією створити примирну комісію, укласти угоду про створення примирної комісії та визначитися з датою початку роботи примирної комісії (копію угоди про створення примирної комісії надіслати відділенню НСПП в Дніпропетровській області).
Відділення НСПП в Дніпропетровській області у листі звернуло увагу роботодавця, що наймані працівники Управління залізничного транспорту гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області збираються застосовувати своє право на страйк і згідно статті 18 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)»: «Страйк може бути розпочато, якщо … роботодавець або уповноважена ним особа, … ухиляється від примирних процедур …».

При цьому, відділення НСПП в Дніпропетровській області у вказаному листі поставило до відома роботодавця ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», що Відділення НСПП кожного місяця звітує Голові Національній службі посередництва і примирення про ухилення роботодавців від участі примирних процедурах по вирішенню колективних трудових спорів (конфліктів), що суперечить статті 13 Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)», який потім інформує Адміністрацію Президента України, Кабінет Міністрів України, Раду національної безпеки і оборони України.

Також, відділення НСПП поставило до відома роботодавця ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», що може мати законні підстави звернутися до органів прокуратури щодо невиконання посадовою особою своїх зобов’язань.

Та чи буде роботодавець ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг” вирішувати колективний трудовий спір цивілізовано – шляхом утворення примирної комісії на виробничому рівні?

Оставить комментарий

Статью разместил:

  Сергей Струков   Сергей Струков

Наши именинники

Гаврилаш Николай Васильевич

Гаврилаш Николай Васильевич

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электромонтёра, предцехкома, АЦ-1 Гаврилаш Николая Василье[...]
Яцун Сергей Викторович

Яцун Сергей Викторович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электромонтёра, предцехкома, КХП Яцун Сергея Викторовича с[...]
Дудник Александр Юрьевич

Дудник Александр Юрьевич

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электромонтёра, предцехкома, ДЦ-1 Дудника Александра Юрьев[...]
Полищук Константин Иванович

Полищук Константин Иванович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет бригадира огнеупорщиков, предцехкома, ДЦ-2 Полищука Конста[...]
Кучер Сергей Анатольевич

Кучер Сергей Анатольевич

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электромонтёра, предцехкома, ЭКЦ Кучер Сергея Анатольевича[...]

Городские новости

КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

Переможне золото привезла до Кривого Рогу 16-річна спортсменка з кіокушин-карате Ілона Аратовська. [...]
"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Пока Лакшми Миттал наслаждается в Лондоне благами цивилизации, на одном из его предприятий, в Криво[...]
Последствия рекордного штрафа АрселорМиттал Кривой Рог для прокурора – ГПУ наградило, анонимные «доброжелатели» рассылают жалобы!
Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

18 октября в Днепропетровском апелляционном хозяйственном суде состоялось заседание, на котором пр[...]
Криворожанка Аратовская Илона завоевала бронзу на чемпионате Мира

Криворожанка Аратовская Илона завоевала бронзу на чемпионате Мира

16 апреля в Японии завершился первый день International Karate Friendship 2016 в рамках которого про[...]
Мы в Facebook
Метки
ArcelorMittal Акции протеста АрселорМиттал АрселорМиттал Кривой рог Верховна Рада Гонзало Уркихо Закон Коллективный договор Конфликт Маршрутки Кривой Рог Независимые профсоюзы Независимый профсоюз Кривой Рог Оздоровление Оппозиция Отпуск Охрана труда Пенсионная реформа на Украине Права Права Бригадира Права человека на АрселорМиттал Права членов бригады Профком Профсоюзы Реорганизация на ArcelorMittal Реструктуризация АрселорМиттал Кривой Рог Ринат Старков Санатории Снегоборьба Сокращение Суд Требования к Верховной Раде Требования профсоюзов Трудовое законодательство Увольнение с работы Уніан Цена на проезд в маршрутках Кривого Рога поднялась до 3 гривен Электроэнергия безработица пенсии пенсионная реформа пенсионная система реструктуризация на АрслорМиттал Кривой Рог сокращение рабочих цена проезда в Кривом Роге центры занятости
Поиск

This movie requires Flash Player 9

Зараз на сайті

Пользователей онлайн:

Users: 4 Guests, 1 робот