Вітаємо на сайті


9714Згідно наказу № 381 від 07 листопада 2012 року «Про порушення трудової дисципліни водієм КСШМД» Ткачуку В. Ф., який є головою первинної профспілкової організації, керівником підприємства було оголошено догану за порушення Примірного положення про водія станції швидкої допомоги.
Вище вказане дисциплінарне стягнення було застосовано керівником Комунального закладу «Криворізька станція швидкої медичної допомоги» всупереч вимог ст. ст. 43, ч. 2 ст. 252 КЗпП України та з порушенням порядку притягнення голови первинної профспілкової організації до дисциплінарної відповідальності, а саме без згоди виборного профспілкового органу та згоди вищого виборного органу цієї професійної організації, тому головою ППО це дисциплінарне стягнення було оскаржено в суді.
29 січня 2014 року колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Дніпропетровської області в складі головуючого судді Митрофанової Л. В. та суддів Остапенко В. О. та Савіної Г. О., за участі Ткачука Василя Федоровича та третьої особи – голови Криворізької міської організації Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів – Гапона Сергія Григоровича розглянула у відкритому судовому засіданні в місті Кривому Розі цивільну справу за апеляційною скаргою голови первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів Комунального закладу «Криворізька станція швидкої медичної допомоги» Ткачука Василя Федоровича на рішення Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу від 12 листопада 2013 року по справі про визнання протиправним наказу про застосування дисциплінарного стягнення та встановила, що дисциплінарне стягнення було застосовано Комунальним закладом «Криворізька станція швидкої медичної допомоги» всупереч вимог ст. ст. 43, ч. 2 ст. 252 КЗпП України та з порушенням порядку притягнення голови профспілкової організації до дисциплінарної відповідальності, а саме без згоди виборного профспілкового органу та згоди вищого виборного органу цієї професійної спілки.
Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Дніпропетровської області постановила справедливе рішення:
«Апеляційну скаргу Ткачука Василя Федоровича задовольнити. Рішення Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу від 12 листопада 2013року скасувати та ухвалити нове рішення.

Позовні вимоги Ткачука Василя Федоровича до Комунального закладу «Криворізька станція швидкої медичної допомоги» Дніпропетровської обласної ради», третя особа, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору з боку позивача – голова Криворізької міської організації Всеукраїнської профспілки , працівників науки, виробництва та фінансів – Гапон Сергій Григорович, про визнання протиправним наказу про застосування дисциплінарного стягнення задовольнити.
Визнати незаконним та скасувати наказ по підприємству Комунальний заклад «Криворізька станція швидкої медичної допомоги» Дніпропетровської обласної ради» № 381 від 07 листопада 2012 року «Про порушення трудової дисципліни водієм КСШМД» про оголошення догани Ткачуку Василю Федоровичу.».
Рішення апеляційного суду Дніпропетровської області набрало законної сили з моменту його проголошення, тобто з 29 січня 2014р.

Профком первинної профспілкової організації ВП НВФ ПАТ “АМКР” поздоровляє голову первинної профспілкової організації з перемогою в суді і бажає профспілковому лідеру Ткачуку Василю Федоровичу успіхів в подальшій профспілковій діяльності.

Оставить комментарий

Статью разместил:

  Сергей Струков   Сергей Струков

Наши именинники

Высоцкий Руслан Владимирович

Высоцкий Руслан Владимирович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электрогазосварщика, предцехкома УКТРО ГОКа Высоцкого [...]
Романов Сергей Васильевич

Романов Сергей Васильевич

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет машиниста ЖД крана, предцехкома ЦРПС Романова Сергея Васил[...]
Копнинская-Петриченко Юлия Петровна

Копнинская-Петриченко Юлия Петровна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет заместителя председателя Всеукраинского профсоюза работник[...]
Иванова Алёна Александровна

Иванова Алёна Александровна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет машиниста крана, заместителя председателя цехового комитет[...]
Яцун Сергей Викторович

Яцун Сергей Викторович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электромонтёра, предцехкома, КХП Яцун Сергея Викторовича[...]

Городские новости

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області розпочато та розслідувано кримінальне провадження відносно сл[...]
КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

Переможне золото привезла до Кривого Рогу 16-річна спортсменка з кіокушин-карате Ілона Аратовська. [...]
"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Пока Лакшми Миттал наслаждается в Лондоне благами цивилизации, на одном из его предприятий, в Криво[...]
Последствия рекордного штрафа АрселорМиттал Кривой Рог для прокурора – ГПУ наградило, анонимные «доброжелатели» рассылают жалобы!
Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

18 октября в Днепропетровском апелляционном хозяйственном суде состоялось заседание, на котором пр[...]
Мы в Facebook
Архивы
Метки
ArcelorMittal Акции протеста АрселорМиттал АрселорМиттал Кривой рог Верховна Рада Гонзало Уркихо Закон Коллективный договор Конфликт Маршрутки Кривой Рог Независимые профсоюзы Независимый профсоюз Кривой Рог Оздоровление Оппозиция Отпуск Охрана труда Пенсионная реформа на Украине Права Права Бригадира Права человека на АрселорМиттал Права членов бригады Профком Профсоюзы Реорганизация на ArcelorMittal Реструктуризация АрселорМиттал Кривой Рог Ринат Старков Санатории Снегоборьба Сокращение Суд Требования к Верховной Раде Требования профсоюзов Трудовое законодательство Увольнение с работы Уніан Цена на проезд в маршрутках Кривого Рога поднялась до 3 гривен Электроэнергия безработица пенсии пенсионная реформа пенсионная система реструктуризация на АрслорМиттал Кривой Рог сокращение рабочих цена проезда в Кривом Роге центры занятости
Поиск

This movie requires Flash Player 9

Зараз на сайті

Пользователей онлайн:

Users: 3 Guests, 1 робот