Вітаємо на сайті


21 квітня в Миколаєві пройшов Чемпіонат України з кіокушин карате серед дітей, юнаків та дівчат. Турнір був організований Національною Федерацією кіокушин карате та Федерацією кіокушин карате Миколаївської області за підтримки Управління з питань фізичної культури та спорту Миколаївської облдержадміністрації, а також УМВС України в Миколаївській області.

Про участь в ньому Криворізьких спортсменів порталу „Кривий Ріг 2012” розповіла секретар Криворізької міської федерації кіокушин карате Марія Головань.

У турнірі брали участь представники з Черкаської, Донецької, Харківської, Луганської, Одеської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської, Миколаївської, Полтавської областей, АР Крим та Києва. Загальна кількість учасників склала 340 чоловік. Бої проходили на трьох татамі. Боротьба велася за першість в 32 вагових категоріях. Особливістю турніру було те, що в кожній ваговій категорії допускалося тільки по 2 учасники (найкращих спортсменів областей), в результаті чого кожен бій юних спортсменів був цікавим, яскравим, захоплюючим, насиченим гострими моментами, адже бої вели кращі спортсмени Україні. Метою проведеного турніру було не зібрати велику кількість учасників, а провести якісний відбір юних спортсменів у збірну України. В результаті були відібрані кращі з кращих.

На завершення турніру Почесний президент Національної Федерації Близнюк С. В. високо оцінив підготовку юних спортсменів, побажав не зупинятися на досягнутому, а також зазначив, що на сьогоднішній день розглядається питання про проведення чемпіонату Європи серед дівчат та юнаків на території Україні.

В командному заліку І командне місце зайняла команда Миколаївської області, ІІ – команда Полтавської області, ІІІ – команда АР Крим.

13 спортсменів Криворізької міської спортивної федерації кіокушинкай карате-до взяли участь у складі збірної Дніпропетровської області.

І, звичайно, наші земляки отримали призові місця. За результатами Чемпіонату України з кіокушин карате (IKO1) серед дітей юнаків та дівчат відзначилися четверо наших земляків:

Дівчатка 10-11 років до 40 кг: Аратовская Ілона – 1-е місце;
Дівчата 14-15 років до 55 кг: Скоморохова Марина – 1-е місце;
Юнаки 14-15 років до 60 кг: Крижимінській Стас 2-е місце;
Юнаки 14-15 років понад 60 кг: Шевченко Дмитро 2-е місце.

Матеріали за темою: – Відкритий Кубок Кривого Рога з кіокушин карате (+фото)
Автор: – Олекса Казаков
Джерело: – http://kr2012.com

Оставить комментарий

Статью разместил:

  Сергей Струков   Сергей Струков

Наши именинники

Высоцкий Руслан Владимирович

Высоцкий Руслан Владимирович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электрогазосварщика, предцехкома УКТРО ГОКа Высоцкого [...]
Романов Сергей Васильевич

Романов Сергей Васильевич

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет машиниста ЖД крана, предцехкома ЦРПС Романова Сергея Васил[...]
Копнинская-Петриченко Юлия Петровна

Копнинская-Петриченко Юлия Петровна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет заместителя председателя Всеукраинского профсоюза работник[...]
Иванова Алёна Александровна

Иванова Алёна Александровна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет машиниста крана, заместителя председателя цехового комитет[...]
Яцун Сергей Викторович

Яцун Сергей Викторович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электромонтёра, предцехкома, КХП Яцун Сергея Викторовича[...]

Городские новости

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області розпочато та розслідувано кримінальне провадження відносно сл[...]
КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

Переможне золото привезла до Кривого Рогу 16-річна спортсменка з кіокушин-карате Ілона Аратовська. [...]
"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Пока Лакшми Миттал наслаждается в Лондоне благами цивилизации, на одном из его предприятий, в Криво[...]
Последствия рекордного штрафа АрселорМиттал Кривой Рог для прокурора – ГПУ наградило, анонимные «доброжелатели» рассылают жалобы!
Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

18 октября в Днепропетровском апелляционном хозяйственном суде состоялось заседание, на котором пр[...]
Мы в Facebook
Архивы
Метки
ArcelorMittal Акции протеста АрселорМиттал АрселорМиттал Кривой рог Верховна Рада Гонзало Уркихо Закон Коллективный договор Конфликт Маршрутки Кривой Рог Независимые профсоюзы Независимый профсоюз Кривой Рог Оздоровление Оппозиция Отпуск Охрана труда Пенсионная реформа на Украине Права Права Бригадира Права человека на АрселорМиттал Права членов бригады Профком Профсоюзы Реорганизация на ArcelorMittal Реструктуризация АрселорМиттал Кривой Рог Ринат Старков Санатории Снегоборьба Сокращение Суд Требования к Верховной Раде Требования профсоюзов Трудовое законодательство Увольнение с работы Уніан Цена на проезд в маршрутках Кривого Рога поднялась до 3 гривен Электроэнергия безработица пенсии пенсионная реформа пенсионная система реструктуризация на АрслорМиттал Кривой Рог сокращение рабочих цена проезда в Кривом Роге центры занятости
Поиск

This movie requires Flash Player 9

Зараз на сайті

Пользователей онлайн:

Users: 2 Guests