Вітаємо на сайті


Набув чинності вирок Жовтневого районного суду м.Дніпропетровська стосовно 15 мешканців м.Кривий Ріг, які займалися розкраданням товарно-матеріальних цінностей з низки промислових підприємств регіону.
У жовтні 2010 року співробітники СБУ викрили і знешкодили організоване злочинне угруповання, яке фактично контролювало діяльність декількох промислових підприємств Кривбасу, а також здійснювало з них крадіжки в особливо великих розмірах.
Протиправна діяльність здійснювалась групою щодобово переважно у нічний час протягом 5 місяців. Викрадений цемент та вугілля правопорушники реалізовували, а кошти привласнювали.
Встановлено, що діяльність злочинного угруповання була чітко структурована. Зловмисники влаштовували підконтрольну їм охоронну структуру на підприємство, що давало змогу безперешкодно потрапити на територію заводу. Окремі особи забезпечували функціонування схеми розкрадання, фінансова частина – відповідала за отримання коштів від реалізації викраденого, решта – забезпечувала збут отриманих незаконним шляхом товарно-матеріальних цінностей.
У результаті спеціальної операції, у ніч з 20 на 21 жовтня 2010 року оперативники припинили та задокументували факт несанкціонованого вивезення з підприємства понад 200 тонн цементу та 285 тонн вугілля, що використовується у технологічному процесі. Правоохоронці затримали 15 осіб, причетних до організації та здійснення крадіжок. У ході огляду місць скоєння злочину вилучено документи складської звітності, записи зовнішнього відеоспостереження, отримано проби продукції. За експертними висновками фахівців, вартість викраденого тільки у цю добу склала понад 285 тисяч гривен.
За матеріалами СБУ прокуратурою м.Кривий Ріг було порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинені в особливо великих розмірах або організованою групою) Кримінального кодексу України.
Вироком суду 15 членів злочинного угруповання визнано винними у вчиненні злочину, передбаченого ст.191 Кримінального кодексу України і призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком від 2 до 8 років з конфіскацією всього належного їм майна.

По матеріалам прес-центру СБ України.

Оставить комментарий

Статью разместил:

  Сергей Струков   Сергей Струков

Наши именинники

Лукьянов Александр Викторович

Лукьянов Александр Викторович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет оператора (газовая резка), предцехкома, МНЛЗ Конверторног[...]
Крамаренко Леонид Иванович

Крамаренко Леонид Иванович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет газовщика, предцехкома ЦПИ (ЛКП) Крамаренко Леонида Иван[...]
Калязин Владимир Александрович

Калязин Владимир Александрович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет газорезчика, ведущего инженера предцехкома АСУТП Калязин[...]
Гончаренко Владимир Юрьевич

Гончаренко Владимир Юрьевич

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет газорезчика, заместителя предцехкома УКТРО ГОКа Гончаренко[...]
Михайлов Виктор Владимирович

Михайлов Виктор Владимирович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет формовщика маш. формовки, предцехкома ФСЛЦ Михайлова Вик[...]

Городские новости

"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Пока Лакшми Миттал наслаждается в Лондоне благами цивилизации, на одном из его предприятий, в Криво[...]
Последствия рекордного штрафа АрселорМиттал Кривой Рог для прокурора – ГПУ наградило, анонимные «доброжелатели» рассылают жалобы!
Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

18 октября в Днепропетровском апелляционном хозяйственном суде состоялось заседание, на котором пр[...]
Криворожанка Аратовская Илона завоевала бронзу на чемпионате Мира

Криворожанка Аратовская Илона завоевала бронзу на чемпионате Мира

16 апреля в Японии завершился первый день International Karate Friendship 2016 в рамках которого про[...]
С 18 ЯНВАРЯ В КРИВОМ РОГЕ БУДЕТ СНИЖЕНА СТОИМОСТЬ ПРОЕЗДА В МАРШРУТКАХ (ОФИЦИАЛЬНО)

С 18 ЯНВАРЯ В КРИВОМ РОГЕ БУДЕТ СНИЖЕНА СТОИМОСТЬ ПРОЕЗДА В МАРШРУТКАХ (ОФИЦИАЛЬНО)

Кроме значительного, на 20%, снижения стоимости проезда, в маршрутках будет обязательное предоставле[...]
Мы в Facebook
Метки
ArcelorMittal Акции протеста АрселорМиттал АрселорМиттал Кривой рог Верховна Рада Гонзало Уркихо Закон Коллективный договор Конфликт Маршрутки Кривой Рог Независимые профсоюзы Независимый профсоюз Кривой Рог Оздоровление Оппозиция Отпуск Охрана труда Пенсионная реформа на Украине Права Права Бригадира Права человека на АрселорМиттал Права членов бригады Профком Профсоюзы Реорганизация на ArcelorMittal Реструктуризация АрселорМиттал Кривой Рог Ринат Старков Санатории Снегоборьба Сокращение Суд Требования к Верховной Раде Требования профсоюзов Трудовое законодательство Увольнение с работы Уніан Цена на проезд в маршрутках Кривого Рога поднялась до 3 гривен Электроэнергия безработица пенсии пенсионная реформа пенсионная система реструктуризация на АрслорМиттал Кривой Рог сокращение рабочих цена проезда в Кривом Роге центры занятости
Поиск

This movie requires Flash Player 9

Зараз на сайті

Пользователей онлайн:

Users: 7 Guests