Вітаємо на сайті


8 серпня 1991 року за ініціативою 150 чоловік була створена, одна із перших на Україні, незалежна профспілка працівників наукових та виробничих підприємств Дніпропетровської області, яка згодом переросла у Всеукраїнську профспілку працівників науки, виробництва та фінансів.
Багатограння та послідовна організаційна робота, ефективне відстоювання та забезпечення дієвого захисту прав і інтересів людей вивела її на передові позиції в Україні, яка стала потужним національним лідером в профспілковому русі. Сьогодні профспілка діє в 21 області України та об’єднує майже 112 тис.чол.
Профспілка постійно розвивається в динамічному режимі, завойовуючи все нові і нові рубежі. Ми пишаємося високими досягненнями Дніпропетровської, Київської, Криворізької, Кузнецовської організацій. Авторитет профспілки в цих регіонах досить високий. Не погані здобутки мають Східноукраїнська, Львівська та Харківська організації.
Займаючи принпипову позицію по захисту соціально-економічних прав та інтересів людей, профспілка завойовує все більше своїх прихильників, постійно зростає організаційно та кріпне.
Щорічно, на користь працюючих людей, виграється сотні судових справ з питань невиплати заробітної плати, незаконних звільнень, тощо. Тисячі людей, незалежно від профспілкового членства, отримують безкоштовні консультації та юридичну допомогу.
Профспілці НВФ – 20 років! Центральний комітет профспілки вітає усіх членів профспілки та зичить їм великого сімейного щастя, добробуту, успіхів в житті та роботі!
Але здобутки здобутками, а життя ставить нові завдання і їх треба вирішувати. В країні ще не досягнуто перелому в забезпеченні гідної праці та гідного життєвого рівня. Заробітна плата працюючої людини ще не відповідає вартості робочої сили. Ще не вирішено багато питань законодавчого врегулювання діяльності профспілок, забезпечення ефективної соціальної політики в державі, належної співпраці з роботодавцями, налагодження дієвого контролю за органами влади. Профспілка здатна і готова приймати участь у вирішенні цих болючих для суспільства питань, і в цьому бачить своє головне завдання.
Вона завжди пов’язує свою конкретну діяльність з вирішенням проблем спілчан. Служіння людям є головною її метою.

ЦК профспілки НВФ
_____________________________________________________________________________________

ВКП поздоровляє усіх спілчан Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів з цією знаменною датою і зичить гарних успіхів, натхнення, здоров’я і сил в нелегкій праці по відстоюванню трудових та соціально-економічних прав та інтересів!

Оставить комментарий

Статью разместил:

  Сергей Струков   Сергей Струков

Наши именинники

Высоцкий Руслан Владимирович

Высоцкий Руслан Владимирович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электрогазосварщика, предцехкома УКТРО ГОКа Высоцкого [...]
Романов Сергей Васильевич

Романов Сергей Васильевич

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет машиниста ЖД крана, предцехкома ЦРПС Романова Сергея Васил[...]
Копнинская-Петриченко Юлия Петровна

Копнинская-Петриченко Юлия Петровна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет заместителя председателя Всеукраинского профсоюза работник[...]
Иванова Алёна Александровна

Иванова Алёна Александровна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет машиниста крана, заместителя председателя цехового комитет[...]
Яцун Сергей Викторович

Яцун Сергей Викторович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электромонтёра, предцехкома, КХП Яцун Сергея Викторовича[...]

Городские новости

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області розпочато та розслідувано кримінальне провадження відносно сл[...]
КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

Переможне золото привезла до Кривого Рогу 16-річна спортсменка з кіокушин-карате Ілона Аратовська. [...]
"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Пока Лакшми Миттал наслаждается в Лондоне благами цивилизации, на одном из его предприятий, в Криво[...]
Последствия рекордного штрафа АрселорМиттал Кривой Рог для прокурора – ГПУ наградило, анонимные «доброжелатели» рассылают жалобы!
Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

18 октября в Днепропетровском апелляционном хозяйственном суде состоялось заседание, на котором пр[...]
Мы в Facebook
Архивы
Метки
ArcelorMittal Акции протеста АрселорМиттал АрселорМиттал Кривой рог Верховна Рада Гонзало Уркихо Закон Коллективный договор Конфликт Маршрутки Кривой Рог Независимые профсоюзы Независимый профсоюз Кривой Рог Оздоровление Оппозиция Отпуск Охрана труда Пенсионная реформа на Украине Права Права Бригадира Права человека на АрселорМиттал Права членов бригады Профком Профсоюзы Реорганизация на ArcelorMittal Реструктуризация АрселорМиттал Кривой Рог Ринат Старков Санатории Снегоборьба Сокращение Суд Требования к Верховной Раде Требования профсоюзов Трудовое законодательство Увольнение с работы Уніан Цена на проезд в маршрутках Кривого Рога поднялась до 3 гривен Электроэнергия безработица пенсии пенсионная реформа пенсионная система реструктуризация на АрслорМиттал Кривой Рог сокращение рабочих цена проезда в Кривом Роге центры занятости
Поиск

This movie requires Flash Player 9

Зараз на сайті

Пользователей онлайн:

Users: 4 Guests