Вітаємо на сайті


1Сотні тисяч профспілковців з незалежних профспілок приймають активну участь в Євромайданах України, вони категорично виступають проти насильства влади, висловлюють своє невдоволення існуючою владою, яка не проводить економічних реформ в країні, не створює належні умови для розвитку малого та середнього бізнесу, в країні діє корупція, розкрадання державних коштів, відсутня належна система соціального страхування та соціального забезпечення.
Існуючі мінімальні соціальні стандарти, мінімальна заробітна плата є нищу жебрацького рівня, а споживчий кошик українця менший часів Великою вітчизняної війни, який просто не забезпечує відновлення людина на її біологічному рівні.
В країні діють надвисокі податки, фактично узаконені побори, її роз’їдає високий рівень корупції, в занедбаному стані знаходиться медицина, житлово-комунальне господарство, тощо, а рівень життя людей найнищий в Європі.
В Україні росте безробіття, нові робочі місця не створюються, а заборгованість з заробітної плати не зменшується; економічний достаток людей ледь-ледь забезпечує їх виживання. А в той час в країні збільшується число мільярдерів, і перш за все, в оточенні Президента України, людей причетних до високих рангів влади..
Влада діє лише у власних цілях і для задоволення лише власних потреб, а силові структури, її спецоргани, слугують лише для захисту їх корпоративних інтересів, а не для захисту прав і свобод громадян, як це мало бути згідно Конституції України.
Влада перестає бути народною, вона перестала відображати довіру людей, вона не діє в їх інтересах, бо перестала діяти в констиційний спосіб. Вона перестає бути легітимною.
Вона сьогодні знаходиться поза Конституцією.
Відмова Президента України від підписання Угоди з ЄС спровокувала в Україні масштабні акції протесту. Влада відкрито зрадила країну, заради вирішення власних корпоративних потреб. Вперше було віддано наказ брутально придушити мирний громадянський протест.
Єдиним можливим варіантом кардинальної зміни економічної політики в країні, усунення зрадників від керування державою є безстрокова акція непокори – всеукраїнський страйк.
Рада Національної конфедерації профспілок України засудила розгін Євромайдану, засуджує силові дії влади проти мирних зібрань громадян та прийняла рішення відкрито підтримати Загальнонаціональний страйк, оголошений народом України на Євромайдані в Києві та підтриманий всією Україною.
Закликаємо до страйку студентів, офісних працівників, працівників промисловості – усіх небайдужих громадян.
Регіональні організації незалежних профспілок Дніпропетровська, Донецька, Львову, Крима, Харкова, Одеси, Вінничани та Житомирщини підтримали Загальнонаціональний страйк. Загальнонаціональний страйк підтримали підприємці, вчителі, працівники культури, промисловці, свою підтримку Загальнонаціонального страйку висловили працівники металургійного підприємства «АрселорМіталл Кривий Ріг».
Заради процвітання країни, благополуччя нас і наших дітей, закликаємо підтримати страйк усіх небайдужих громадян. Вважаємо, що тільки відновлення прав і свобод, гарантованих Конституцією України – це шлях до відновлення справедливості та вирішення суспільно-економічних проблем в країні.

Петр Петриченко, Генеральний секретар Національної конфедерації профспілок України (НКПУ).

Оставить комментарий

Статью разместил:

  Сергей Струков   Сергей Струков

Наши именинники

Клименко Анастасия Анатольевна

Клименко Анастасия Анатольевна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электромонтёра, предцехкома ТЕЦ Клименко Анастасию Анатол[...]
Гапон Максим Сергеевич

Гапон Максим Сергеевич

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет заместителя председателя профкома по социальным вопросам Г[...]
Петраков Вячеслав Владимирович

Петраков Вячеслав Владимирович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет слесаря-ремонтника, председателя цехового комитета СПЦ-1 [...]
Лукьянов Александр Викторович

Лукьянов Александр Викторович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет оператора, (газовая резка), предцехкома, МНЛЗ, КЦ (конвер[...]
Гинцар Елена Леонидовна

Гинцар Елена Леонидовна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет секретаря профкома, Гинцар Елену Леонидовну с днём рождени[...]

Городские новости

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області розпочато та розслідувано кримінальне провадження відносно сл[...]
КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

Переможне золото привезла до Кривого Рогу 16-річна спортсменка з кіокушин-карате Ілона Аратовська. [...]
"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Пока Лакшми Миттал наслаждается в Лондоне благами цивилизации, на одном из его предприятий, в Криво[...]
Последствия рекордного штрафа АрселорМиттал Кривой Рог для прокурора – ГПУ наградило, анонимные «доброжелатели» рассылают жалобы!
Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

18 октября в Днепропетровском апелляционном хозяйственном суде состоялось заседание, на котором пр[...]
Мы в Facebook
Архивы
Метки
ArcelorMittal Акции протеста АрселорМиттал АрселорМиттал Кривой рог Верховна Рада Гонзало Уркихо Закон Коллективный договор Конфликт Маршрутки Кривой Рог Независимые профсоюзы Независимый профсоюз Кривой Рог Оздоровление Оппозиция Отпуск Охрана труда Пенсионная реформа на Украине Права Права Бригадира Права человека на АрселорМиттал Права членов бригады Профком Профсоюзы Реорганизация на ArcelorMittal Реструктуризация АрселорМиттал Кривой Рог Ринат Старков Санатории Снегоборьба Сокращение Суд Требования к Верховной Раде Требования профсоюзов Трудовое законодательство Увольнение с работы Уніан Цена на проезд в маршрутках Кривого Рога поднялась до 3 гривен Электроэнергия безработица пенсии пенсионная реформа пенсионная система реструктуризация на АрслорМиттал Кривой Рог сокращение рабочих цена проезда в Кривом Роге центры занятости
Поиск

This movie requires Flash Player 9

Зараз на сайті

Пользователей онлайн:

Users: 1 гость, 1 робот