Вітаємо на сайті


23 червня 2011 року об 11:30 в інформаційному агентстві «УНІАН» за адресою: вул. Хрещатик, 4 відбудеться круглий стіл на тему: «Останній шанс скорегувати пенсійну реформу: пропозиції профспілок, експертів та політиків».

У Києві під час круглого столу профспілки та експерти оприлюднять вимоги до змін пенсійної реформи, які, на їхню думку, зможуть послабити її негативні соціальні наслідки.

Під час роботи учасники запропонують кроки щодо збільшення надходжень по пенсійного фонду, зменшення корупції у системі пенсійного забезпечення та конкретні механізми підтримки верств населення, які насамперед постраждають від запровадження пенсійної реформи.

«Завтрашнє оголошення вимог – це останній шанс не для нас, а для депутатів та уряду. останній шанс дослухатись до тих пропозицій, які зможуть послабити соціальний удар по мільйонах українців, а, відтак, підірвати авторитет нинішньої влади. Нинішній варіант пенсійної реформи мало чим відрізняється від першого варіанту, який вже викликав негативний резонанс у суспільстві. Аби допомогти владі і громадянам якось виправити ситуацію, експерти та профспілки заявлять про ті речі, які ще можна скорегувати під час другого читання законопроекту», – вважає голова НФПУ Мирослав ЯКІБЧУК.

У свою чергу заступник голови НФПУ Григорій КАБАНЧЕНКО заявив, що «важливим аспектом нашого заходу є те, що в ньому візьмуть участь представники уряду та народні депутати, які запропонували альтернативні підходи до Пенсійної реформи. Тому матимемо унікальну можливість розробити консолідований документ, який зніме соціальну напругу в суспільстві».

У заході візьмуть участь: голова Національного форуму профспілок М.ЯКІБЧУК, заступник голови НФПУ Григорій КАБАНЧЕНКО, голова Союзу жінок України «За майбутнє дітей» Валентина СЕМЕНЮК-САМСОНЕНКО, помічник міністра внутрішніх справ України Віктор ДОРОШЕНКО, начальник забезпечення та контролю соціальних виплат департаменту фінансів Міністерства оборони України Ігор БАТУРШИН, голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло ВОЛИНЕЦЬ, екс-перший заступник міністра праці та соціальної політики Павло РОЗЕНКО, генеральний секретар Національної конфедерації профспілок України Петро ПЕТРИЧЕНКО.

Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила у першому читанні урядовий проект закону щодо пенсійної реформи. Відповідно до нього, в Україні відбуватиметься збільшення пенсійного віку для жінок, чоловіків-держслужбовців та військовослужбовців.

УНІАН

Оставить комментарий

Статью разместил:

  Сергей Струков   Сергей Струков

Наши именинники

Клименко Анастасия Анатольевна

Клименко Анастасия Анатольевна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электромонтёра, предцехкома ТЕЦ Клименко Анастасию Анатол[...]
Гапон Максим Сергеевич

Гапон Максим Сергеевич

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет заместителя председателя профкома по социальным вопросам Г[...]
Петраков Вячеслав Владимирович

Петраков Вячеслав Владимирович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет слесаря-ремонтника, председателя цехового комитета СПЦ-1 [...]
Лукьянов Александр Викторович

Лукьянов Александр Викторович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет оператора, (газовая резка), предцехкома, МНЛЗ, КЦ (конвер[...]
Гинцар Елена Леонидовна

Гинцар Елена Леонидовна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет секретаря профкома, Гинцар Елену Леонидовну с днём рождени[...]

Городские новости

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області розпочато та розслідувано кримінальне провадження відносно сл[...]
КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

Переможне золото привезла до Кривого Рогу 16-річна спортсменка з кіокушин-карате Ілона Аратовська. [...]
"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Пока Лакшми Миттал наслаждается в Лондоне благами цивилизации, на одном из его предприятий, в Криво[...]
Последствия рекордного штрафа АрселорМиттал Кривой Рог для прокурора – ГПУ наградило, анонимные «доброжелатели» рассылают жалобы!
Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

18 октября в Днепропетровском апелляционном хозяйственном суде состоялось заседание, на котором пр[...]
Мы в Facebook
Архивы
Метки
ArcelorMittal Акции протеста АрселорМиттал АрселорМиттал Кривой рог Верховна Рада Гонзало Уркихо Закон Коллективный договор Конфликт Маршрутки Кривой Рог Независимые профсоюзы Независимый профсоюз Кривой Рог Оздоровление Оппозиция Отпуск Охрана труда Пенсионная реформа на Украине Права Права Бригадира Права человека на АрселорМиттал Права членов бригады Профком Профсоюзы Реорганизация на ArcelorMittal Реструктуризация АрселорМиттал Кривой Рог Ринат Старков Санатории Снегоборьба Сокращение Суд Требования к Верховной Раде Требования профсоюзов Трудовое законодательство Увольнение с работы Уніан Цена на проезд в маршрутках Кривого Рога поднялась до 3 гривен Электроэнергия безработица пенсии пенсионная реформа пенсионная система реструктуризация на АрслорМиттал Кривой Рог сокращение рабочих цена проезда в Кривом Роге центры занятости
Поиск

This movie requires Flash Player 9

Зараз на сайті

Пользователей онлайн:

Users: 7 Guests, 1 робот