Вітаємо на сайті


на сайт
Роботодавець ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вимагає у НСПП зняття з реєстрації колективного трудового спору.
На теперішній час адміністрацією ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» розповсюджується не достовірна інформація серед трудового колективу Департаменту з якості ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (ДпоК) про те, нібито колективний спір знятий з реєстрації Національною службою посередництва і примирення.
Ще з метої принудити працівників у вольовому порядку написати заяви про перевід в Приватне підприємство «Стіл Сервіс» (ПП «Стіл Сервіс») серед трудового колективу розсилаються інформація такого змісту:
«Требование профсоюзных лидеров прекратить действие приказа № 792 от 24.06.2016 «О внесении изменений в организационную структуру предприятия» в связи с регистрацией коллективного трудового спора между наемными работниками Управления технического и входного контроля Департамента по качеству ПАТ АМКР и ПАТ АМКР (Распоряжение НСПП от 13.072016 № 201-р) – является необоснованным. Несмотря на регистрацию Национальной службой посредничества и примирения трех требований из четырех заявленных, указанные требования сформированы с нарушением требований законодательства, что в свою очередь отмечено администрацией ПАТ АМКР и заявлено НСПП как нарушение порядка, установленного законодательством для указанной процедуры, что в свою очередь является основанием для снятия с регистрации коллективного трудового спора.»

Це робиться роботодавцем з метою «загнати» працівників Управління технічного та вхідного контролю Департаменту з якості ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» в невідоме підприємство ПП «Стіл Сервіс» без належного ознайомлення працівників з умовами праці та всіма соціальними гарантіями та документами ПП «Стіл Сервіс», без завершення проведення належним чином попередньої консультації з профспілковими організаціями з наданням усієї інформації соціально-економічного характеру профспілковим організаціям підприємства про ПП «Стіл Сервіс» та технічно-економічного обґрунтування реорганізації Управління технічного та вхідного контролю ДпоК ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг”.

Тому, профком попереджає працівників Управління технічного та вхідного контролю ДпоК ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» не піддаватись провокаціям адміністрації ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – не поспішати писати заяви про перевід в невідоме підприємство ПП «Стіл Сервіс» до моменту вирішення колективного трудового спору, який не знятий з реєстрації і в цьому можна кожному переконатись зайшовши на сайт Національної служби посередництва і примирення (НСПП) – http://www.nspp.gov.ua/home/ofitsijna-informatsiya

Національна служба посередництва і примирення (НСПП) відповідно до вимог законодавства України офіційно зареєструвала колективний трудовий спір між найманими працівниками Управління технічного та вхідного контролю Департаменту з якості публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» і роботодавцем – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Цей факт був зафіксований в спеціально виданому НСПП розпорядженні № 201-р від 13 липня 2016 року.
Нагадаємо, що рішення про вступ з роботодавцем в колективний трудовий спір було прийнято уповноваженим органом найманих працівників Управління технічного та вхідного контролю Департаменту з якості ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», включаючи 5 представників від кожної незалежної профспілки, діючих на ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» крім одної – ПМГУ, яку очолює Бобченко Ю. В.
Таке рішення уповноважений орган постановив 09 липня 2016р., визнавши порушення роботодавцем вимог Закону України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» в частині ненадання відповіді в 3-денний строк уповноваженим представникам найманих працівників Управління технічного та вхідного контролю Департаменту з якості ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».
Рішенням уповноваженого органу було затверджено 4 вимоги до роботодавця, що стосуються проведення реорганізації в Управління технічного та вхідного контролю Департаменту з якості згідно наказу № 792 від 24.06.2016, не розроблення та не введення в дію норм праці в ДпоК, порушення законодавства України з боку адміністрації ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» і інших питань, в яких працівники підприємства відчули обмеження своїх законних прав та інтересів з боку адміністрації ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».
Національна служба посередництва і примирення згідно з виданим нею розпорядженням № 201-р від 13 липня 2016 року зареєструвала три вимог найманих працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг».
В реєстрації одної вимоги НСПП відмовила. Зокрема, не була зареєстрована вимога щодо розірвання трудового контракту з директором Департаменту по персоналу Анджеєм Веславом Випихом.
Уповноважений орган найманих працівників Управління технічного та вхідного контролю Департаменту з якості ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» буде ще вивчати і аналізувати дане рішення Національної служби посередництва і примирення.

Що ж тягне за собою офіційна реєстрація Національною службою посередництва і примирення колективного трудового спору між найманими працівниками нашого підприємства і роботодавцем?

Порядок проведення колективних трудових спорів регламентовано Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)». Закон передбачає терміни, порядок черговості заходів, визначає сторони, їх права, зобов’язання, відповідальність при врегулюванні колективного трудового спору.

На першому етапі створюється примирна комісія, призначена для вироблення рішення, яке може задовольнити сторони колективного трудового спору, і що складається з представників сторін.

На наступному етапі формується трудовий арбітраж – орган, який складається із залучених сторонами фахівців, експертів та інших осіб і приймає рішення по суті трудового спору.

І як крайній засіб (коли всі інші можливості вичерпано) для вирішення колективного трудового спору застосовується страйк. Проголошення страйку без дотримання примирних процедур спричинить визнання її незаконною.

При цьому закон зобов’язує сторони активно шукати шляхи вирішення спору шляхом компромісів і взаємних поступок, використовувати для врегулювання колективного трудового спору всі можливості, не заборонені законодавством. Закон прямо забороняє сторонам ухилятися від участі в примирних процедурах.

Вимоги найманих працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», які зареєстровані відповідно до розпорядження Національної служби посередництва і примирення № 201-р від 13 липня 2016 року:
1. Реорганізацію та вивільнення працівників в Управлінні технічного та вхідного контролю Департаменту з якості ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» провести згідно вимог Рекомендацій МОП «Щодо зв’язків між адміністрацією і трудівниками на підприємстві» № 129, «Щодо припинення трудових відносин з ініціативи роботодавця» № 166, ст. ст. 22, 38 (п. 2), 40 (п. 2), 45 (ч. 1), 49-4 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», п. 2.15 діючої Галузевої угоди.
2. Визнати професію контролера виробництва чорних металів Управління технічного та вхідного контролю ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» – профільною (згідно «Класифікатора професій України»).
3. Розробити і впровадити норми чисельності для працівників Управління технічного та вхідного контролю Департаменту з якості (відповідно до рішення Комісії з примирення по розгляду і вирішенню колективного трудового спору між найманими працівниками і роботодавцем ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» від 06.10.2014р. по вимозі № 5 та ст. 85 КЗпП України).

Оставить комментарий

Статью разместил:

  Сергей Струков   Сергей Струков

Наши именинники

Высоцкий Руслан Владимирович

Высоцкий Руслан Владимирович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электрогазосварщика, предцехкома УКТРО ГОКа Высоцкого [...]
Романов Сергей Васильевич

Романов Сергей Васильевич

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет машиниста ЖД крана, предцехкома ЦРПС Романова Сергея Васил[...]
Копнинская-Петриченко Юлия Петровна

Копнинская-Петриченко Юлия Петровна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет заместителя председателя Всеукраинского профсоюза работник[...]
Иванова Алёна Александровна

Иванова Алёна Александровна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет машиниста крана, заместителя председателя цехового комитет[...]
Яцун Сергей Викторович

Яцун Сергей Викторович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электромонтёра, предцехкома, КХП Яцун Сергея Викторовича[...]

Городские новости

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області розпочато та розслідувано кримінальне провадження відносно сл[...]
КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

Переможне золото привезла до Кривого Рогу 16-річна спортсменка з кіокушин-карате Ілона Аратовська. [...]
"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Пока Лакшми Миттал наслаждается в Лондоне благами цивилизации, на одном из его предприятий, в Криво[...]
Последствия рекордного штрафа АрселорМиттал Кривой Рог для прокурора – ГПУ наградило, анонимные «доброжелатели» рассылают жалобы!
Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

18 октября в Днепропетровском апелляционном хозяйственном суде состоялось заседание, на котором пр[...]
Мы в Facebook
Архивы
Метки
ArcelorMittal Акции протеста АрселорМиттал АрселорМиттал Кривой рог Верховна Рада Гонзало Уркихо Закон Коллективный договор Конфликт Маршрутки Кривой Рог Независимые профсоюзы Независимый профсоюз Кривой Рог Оздоровление Оппозиция Отпуск Охрана труда Пенсионная реформа на Украине Права Права Бригадира Права человека на АрселорМиттал Права членов бригады Профком Профсоюзы Реорганизация на ArcelorMittal Реструктуризация АрселорМиттал Кривой Рог Ринат Старков Санатории Снегоборьба Сокращение Суд Требования к Верховной Раде Требования профсоюзов Трудовое законодательство Увольнение с работы Уніан Цена на проезд в маршрутках Кривого Рога поднялась до 3 гривен Электроэнергия безработица пенсии пенсионная реформа пенсионная система реструктуризация на АрслорМиттал Кривой Рог сокращение рабочих цена проезда в Кривом Роге центры занятости
Поиск

This movie requires Flash Player 9

Зараз на сайті

Пользователей онлайн:

Users: 4 Guests, 2 Bots