Вітаємо на сайті


ШУ АРТЁМ26 жовтня 2017 року Розпорядженням № 291-р Національної служби посередництва і примирення відновленно дія Розпорядження НСПП від 14.06.2017 № 153-р «Про реєстрацію колективного трудового спору (конфлікту) між найманими працівниками структурного підрозділу Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області та публічним акціонерним товариством «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області».

Розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 14.06.2017 № 153-р був зареєстрований колективний трудовий спір (конфлікт), але у звязку з подачою позову ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» до НСПП до Окружного адміністративного суду міста Києва про визнання незаконним та скасування розпорядження НСПП від 14.06.2017 № 153-р, колективний трудовий спір був призупинений на період розгляду справи в суді.
ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» програв цю справу проти НСПП, при участі у справі представника третьої особи на стороні НСПП – голови первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів ПАТ “Арселор Міттал Кривий Ріг” Гапон С. Г. і постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 30.08.2017 було відмовлено в повному обсязі в задоволенні адміністративного позову ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» до НСПП.
Надалі, ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» оскаржив постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 30.08.2017 до Київського апеляційного адміністративного суду.
18.10.2017 Київським апеляційним адміністративним судом (справа № 826/8151/17) апеляційну скаргу ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» було залишено без задоволення і постанова Окружного адміністративного суду міста Києва від 30.08.2017 залишина без змін. Тобто, 18.10.2017 постанова Окружного адміністративного суду міста Києва від 30.08.2017 набрала законної чиності.

І тепер Відділення НСПП в Дніпропетровській області повинно забезпечити сприяння вирішенню зазначеного колективного трудового спору в межах повноважень, визначених Законом України «Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)» та Положенням про НСПП.
Вказане розпорядження № 291-р НСПП буде НСПП надіслане органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників структурного підрозділу Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області, публічному акціонерному товариству «АрселорМіттал Кривий Ріг» міста Кривого Рогу Дніпропетровської області, Криворізькій міській раді Дніпропетровської області, Дніпропетровській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Дніпропетровській області.
Орган уповноважений представляти інтереси найманих працівників ШУ ГД ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» вже надіслав до роботодавця ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» пропозицію утворити (сформувати) примирну комісію, до складу якої увійдуть 8 осіб, по 4 особи з кожної із сторін колективного трудового спору. Ще уповноважений представляти інтереси найманих працівників ШУ ГД ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» запропонував роботодавцю ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» укласти угоду про створення примирної комісії для вирішення колективного трудового спору і видати відповідний наказ по ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» про утворення примирної комісії з залученням до участі в роботі комісії незалежного посередника – Чуба Ігоря Анатолійовича, який обіймає посаду начальника Відділення Національної служби посередництва і примирення у Дніпропетровській області.
Сподіваємось, що на цей раз роботодавець ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» не буде ухилятись від примирних процедур і будуть вирішені вимоги працівників ШУ ГД:
1. Підвищити заробітну плату в еквіваленті 1000 Євро за основними професіями.
2. Збільшити відрахування коштів на медичне страхування для збільшення покриття медичних послуг та поліпшення якості медичного страхування.
3. Розробити і впровадити норми чисельності для працівників Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту Публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» відповідно ст. 85 КЗпП України та рішення Комісії з примирення по розгляду і вирішенню колективного трудового спору між найманими працівниками і роботодавцем ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» від 06.10.2014р. по вимозі № 5.
4. Додержуватись на робочих місцях в Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту Публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» умов передбачених Державними санітарними правилами ДСП 3.3.1.038-99.
5. Забезпечити безперешкодно прохід представників працівників (членів виборних органів Первинної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників науки, виробництва та фінансів ПАТ “АрселорМіттал Кривий Ріг”) на територію підприємства, на робочі місця працівників підприємства – членів профспілки, до керівників підприємства, відповідно до вимог ст. 248 КЗпП і ст. 40 Закону України «про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності», виключивши при цьому існуючу дискримінацію по профспілкової приналежності.
6. Виділяти на кожного працівника Шахтоуправління з підземного видобутку руди (на правах шахт) Гірничого департаменту Публічного акціонерного товариства «АрселорМіттал Кривий Ріг» кошти на оздоровлення в розмірі середньої заробітної плати працівника при надані відпустки.

Оставить комментарий

Статью разместил:

  Сергей Струков   Сергей Струков

Наши именинники

Высоцкий Руслан Владимирович

Высоцкий Руслан Владимирович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электрогазосварщика, предцехкома УКТРО ГОКа Высоцкого [...]
Романов Сергей Васильевич

Романов Сергей Васильевич

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет машиниста ЖД крана, предцехкома ЦРПС Романова Сергея Васил[...]
Копнинская-Петриченко Юлия Петровна

Копнинская-Петриченко Юлия Петровна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет заместителя председателя Всеукраинского профсоюза работник[...]
Иванова Алёна Александровна

Иванова Алёна Александровна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет машиниста крана, заместителя председателя цехового комитет[...]
Яцун Сергей Викторович

Яцун Сергей Викторович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электромонтёра, предцехкома, КХП Яцун Сергея Викторовича[...]

Городские новости

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області розпочато та розслідувано кримінальне провадження відносно сл[...]
КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

Переможне золото привезла до Кривого Рогу 16-річна спортсменка з кіокушин-карате Ілона Аратовська. [...]
"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Пока Лакшми Миттал наслаждается в Лондоне благами цивилизации, на одном из его предприятий, в Криво[...]
Последствия рекордного штрафа АрселорМиттал Кривой Рог для прокурора – ГПУ наградило, анонимные «доброжелатели» рассылают жалобы!
Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

18 октября в Днепропетровском апелляционном хозяйственном суде состоялось заседание, на котором пр[...]
Мы в Facebook
Архивы
Метки
ArcelorMittal Акции протеста АрселорМиттал АрселорМиттал Кривой рог Верховна Рада Гонзало Уркихо Закон Коллективный договор Конфликт Маршрутки Кривой Рог Независимые профсоюзы Независимый профсоюз Кривой Рог Оздоровление Оппозиция Отпуск Охрана труда Пенсионная реформа на Украине Права Права Бригадира Права человека на АрселорМиттал Права членов бригады Профком Профсоюзы Реорганизация на ArcelorMittal Реструктуризация АрселорМиттал Кривой Рог Ринат Старков Санатории Снегоборьба Сокращение Суд Требования к Верховной Раде Требования профсоюзов Трудовое законодательство Увольнение с работы Уніан Цена на проезд в маршрутках Кривого Рога поднялась до 3 гривен Электроэнергия безработица пенсии пенсионная реформа пенсионная система реструктуризация на АрслорМиттал Кривой Рог сокращение рабочих цена проезда в Кривом Роге центры занятости
Поиск

This movie requires Flash Player 9

Зараз на сайті

Пользователей онлайн:

Users: 2 Guests, 2 Bots