Вітаємо на сайті


Без названия18 травня на сайті Первинної організації профспілки трудящих металургійної гірничодобувної промисловості України ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» (http://www.amkrprof.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1705:vidkrite-zvernennya-profspilkovikh-organizatsij-pat-amkr&catid=79&Itemid=200) було опубліковано відкрите звернення до Президента України, Генерального прокурора України, Голови Дніпропетровської державної адміністрації, Міського голови м. Кривого Рогу, В.о. керівника Криворізької прокуратури № 1, В.о. начальника відділу в м. Кривому Розі УСБУ в Дніпропетровській області, яке підписано Ю.В. Бобченко - головою ППО трудящих металургійної гірничодобувної промисловості ПАТ «АМКР», Є.М. Галинським – головою ППО Криворізької міської профспілки робітників промисловості ПАТ «АМКР», П.В. Бардашевим – головою ППО Регіональної профспілки робітничої молоді ПАТ «АМКР» та Ю.П. Самойловим – головою ППО незалежної профспілки гірників України ПАТ «АМКР». открытое письмо
В даному зверненні підписанти намагалися надати інформацію щодо процесу розгляду питання з підвищення заробітної плати і в якому зазначено, що в складних економічних і політичних умовах ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» залишається стабільно працюючим підприємством на якому триває конструктивний переговірний процес профспілок з роботодавцем щодо підготовки нового колективного договору та узгодження питання щодо підвищення заробітної плати.
При цьому в зверненні зазначено, що представники радикальних об’єднань за підтримки незалежних профспілок, очолюваних Іванченко С.В. та Гапоном С.Г. почали деструктивні дії, через які склалась напружена ситуація на підприємстві і що вони закликають працівників до радикальних дій, які несуть загрозу життю та здоров’ю окремих працівників підприємства. В зверненні висловлювалось прохання до осіб, яким направлене звернення, якнайшвидше сприяти у вирішенні цього конфлікту.
19.05.2017 дане звернення було зняте із сайту, однак, нам невідомо з яких причин це відбулось і більш того невідомо, чи було направлене це звернення до вказаних в ньому адресатів.
Вважаємо за необхідне висловити свою позицію як щодо фактів викладених в зверненні так і до проведення акцій на захист трудових та соціально-економічних прав членів трудового колективу.
Якщо бути відвертими, то акції працівників ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за підвищення заробітної плати, які відбулися 27.04.2017 та 11.05.2017 були ініційовані самим трудовим колективом, організаційну підтримку цим акціям надали зазначені в листі керівники незалежних профспілок – Гапон С.Г. та Іванченко С.В., які в свою чергу звернулись до інших керівників профспілок з проханням надати цю підтримку.
Як вбачається із змісту відкритого звернення керівники первинних профспілкових організацій, які підписали дане звернення, виступили за припинення цих акцій, вважаючи, що переговорний процес між профспілками і адміністрацією ПАТ «АрселорМіттал» може бути зірваний.
В зверненні зазначено, що ми – представники незалежних профспілок разом з представниками радикальних об’єднань почали деструктивні дії, через які склалась напружена ситуація на підприємстві. Однак, в зверненні не зазначено які саме дії здійснювались з нашого боку та в чому полягала напружена ситуація на підприємстві і, які радикальні дії ми здійснили, що загрожували життю та здоров’ю працівників.
Фактично на акціях протесту представники вказаних профспілкових організацій закликали працівників до сумлінного виконання своїх робочих обов’язків і пропонували вступити до колективного трудового спору, який передбачений законодавством в тому разі, якщо не буде виконано вимогу щодо підвищення заробітної плати та інші вимоги..
Більш того, автори звернення не вказали з якими радикальними об’єднаннями ми співпрацюємо. Вважаємо, що посилання на цю співпрацю викликане бажанням перешкодити працівникам здійснювати захист своїх прав на данних заходах, так як у більшості людей виникає негативне ставлення до цих об’єднань з огляду на те, що вони не прагнуть до компромісу.
З огляду на відсутність в зверненні конкретних фактів і обставин це свідчить про те, що дане звернення направлене на небажання об’єднувати зусилля профспілок та підтримки своїх членів по захисту прав трудового колективу, а як бажання привласнити результати зусиль всього трудового колективу в питаннях підвищення заробітної плати і крім того, зганьбити репутацію первинних профспілкових організацій, які не приєдналися до підписання відкритого звернення та применшити їх роль в процесі вирішення цього питання.
Відкрите звернення вважаємо таким, що не відповідає дійсності і тому у нас є право звернутися до суду за захистом нашої ділової репутації, однак, приймаючи до уваги недосконалу судову систему та довготривалий процес судового розгляду, ми на даний час утримаємось від звернення до суду.
Наше звернення на даний час ми публікуємо на своєму сайті і, якщо нам стане відомо, що відкрите звернення було направлене названим у ньому адресатам, то наше звернення буде направлене їм.

Оставить комментарий

Статью разместил:

  Сергей Струков   Сергей Струков

Наши именинники

Загорулько Сергей Николаевич

Загорулько Сергей Николаевич

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет бригадира электромонтёров, председателя цехового комитета [...]
Калитка Вадим Леонидович

Калитка Вадим Леонидович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет водителя, заместителя председателя цехового комитета Ц[...]
Гомонюк Юрий Александрович

Гомонюк Юрий Александрович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет электромонтёра, заместителя педцехкома ЭКЦ Гомонюк Юрия Ал[...]
Запорожец Владимир Степанович

Запорожец Владимир Степанович

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет водителя, предцехкома ЦТА Запорожца Владимира Степановича [...]
Колодяжна Рима Александровна

Колодяжна Рима Александровна

Профком ППО ВП НПФ ПАО «АМКР» поздравляет машиниста подъемной машины, предцехкома, ШУ ГД Колодяжну[...]

Городские новости

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області забезпечено встановлення обґрунтованих тарифів з теплопостачання та повернення зайво сплачених коштів

Прокуратурою Дніпропетровської області розпочато та розслідувано кримінальне провадження відносно сл[...]
КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

КРИВОРІЗЬКА КАРАТИСТКА ПРИВЕЗЛА ЗОЛОТО З ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

Переможне золото привезла до Кривого Рогу 16-річна спортсменка з кіокушин-карате Ілона Аратовська. [...]
"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Кто и как облапошил АрселорМиттал Кривой Рог на 24 миллиона гривен?"

"Пока Лакшми Миттал наслаждается в Лондоне благами цивилизации, на одном из его предприятий, в Криво[...]
Последствия рекордного штрафа АрселорМиттал Кривой Рог для прокурора – ГПУ наградило, анонимные «доброжелатели» рассылают жалобы!
Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

Беспрецедентная победа: прокуратура Кривого Рога заставила «АрселорМиттал Кривой Рог» возместить государству 72 млн. грн. ущерба за вредные выбросы

18 октября в Днепропетровском апелляционном хозяйственном суде состоялось заседание, на котором пр[...]
Мы в Facebook
Архивы
Метки
ArcelorMittal Акции протеста АрселорМиттал АрселорМиттал Кривой рог Верховна Рада Гонзало Уркихо Закон Коллективный договор Конфликт Маршрутки Кривой Рог Независимые профсоюзы Независимый профсоюз Кривой Рог Оздоровление Оппозиция Отпуск Охрана труда Пенсионная реформа на Украине Права Права Бригадира Права человека на АрселорМиттал Права членов бригады Профком Профсоюзы Реорганизация на ArcelorMittal Реструктуризация АрселорМиттал Кривой Рог Ринат Старков Санатории Снегоборьба Сокращение Суд Требования к Верховной Раде Требования профсоюзов Трудовое законодательство Увольнение с работы Уніан Цена на проезд в маршрутках Кривого Рога поднялась до 3 гривен Электроэнергия безработица пенсии пенсионная реформа пенсионная система реструктуризация на АрслорМиттал Кривой Рог сокращение рабочих цена проезда в Кривом Роге центры занятости
Поиск

This movie requires Flash Player 9

Зараз на сайті

Пользователей онлайн:

Users: 3 Guests